WHD.Local Istanbul

//WHD.Local Istanbul

WHD.local, barındırma ve bulut sektörü için dünyanın en kapsamlı B2B etkinlikleri dizisi WorldHostingDays’in özel Avrupa turudur. Her WHD.local kentin tam merkezinde, birinci sınıf bir mekânda gerçekleştirilir.

WHD.local İstanbul 28 Kasım 2013 günü Ritz Carlton’da gerçekleştirilecektir.

Tüm yerel meslektaşlarınızın ve uluslararası katılımcıların iş, bağlantı ve şirket içi bilgiler için bütün bir gün boyunca bir araya geleceği bu etkinliği kaçırmayın. Hemen şimdi ücretsiz kaydolun!

LWWHX21 – Doğrudan kaydolmak için burayı tıklayın.

Bir ticaret fuarı, konuşmalar ve ilişki kurma fırsatlarını içeren etkinliğe birçok üst düzey temsilci, karar alıcı ve barındırma öncüsü katılarak görüş ve deneyimlerini paylaşacaktır.Etkinlik mekânlarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri www.worldhostingdays.com/local adresinde bulabilirsiniz.

By |2016-02-15T11:27:01+00:00Kasım 14th, 2013|Etkinlikler|WHD.Local Istanbul için yorumlar kapalı

About the Author:

Şuan çalışmakta olduğu Softcom Türkiyeden önce, Tarmhost adında bir hosting firmasının sahibiydi. Tarmhost Softcom tarafından satın alınmadan önce firmadaki tüm işleri kendi başına yönetti. Satış, Marketing, Finans ve Operasyonel işlerin tamamı ona, sistem yöneticiliği dışında "hosting nasıl satılır?" sorusunun cevabını öğretti. Tarmhost'tan önce ise Buğra Tech firmasında bussiness developer ve IT yöneticisi idi. Sistem yöneticiliği dışında irili ufaklı birçok start-up'da IT yöneticiliği yaptı. Halen Softcom Türkiyede System yöneticisi olarak profesyonel çalışma hayatına devam etmektedir.